Prijs
Vraagprijs: € 195.000,00
Kosten Koper
Algemeen
Ligging bij 27 HOLES GOLFBAAN in de Deux Sevres, regio Poitou-Charentes, in de omgeving van Poitiers, Vasles en Parhenay: de geheel gerestaureerde woning bevat een woonkamer met zithoek, eetkamer met half open keuken, 3 slaapkamers, 2 badkamers, 4 toiletten, aparte kamer in te richten als bureau of logeerkamer met eigen pantry, berging met wasmachine en droger en een zeer grote tuin met vaste planten en veel fruitbomen. Oppervlak van de woning is 218 m2. De tuin is 1073 m2. exclusief een gemeenschappelijk perceel van 4716 m2 waarop een bos staat.
Geschikt om 2 woningen van te maken, nu een doorgang met deur maar kan afgesloten worden.
Woning 1
- Kantoor
- Woonkamer
- Pantry - keuken keukenblok en koelkast aanwezig
- Slaapkamer
- Badkamer
Woning 2
- Woonkamer
- Keuken
- 2 slaapkamers (boven)
- Badkamer
- Berging
Beschrijving van het object
Mooi gerenoveerd onder architectuur. Koopprijs incl. inboedel €195.000. De woning is aangesloten op zowel electra, water en riool.
Van deze woning zou je eenvoudig twee woningen kunnen maken. Verder is de woning voorzien van een riante tuin.
Omgeving
De woning is gelegen in een rustig dorpje Les Forges op het Franse platteland nabij Poitiers.
Op loopafstand is er aanwezigheid van een golfbaan met 27 holes, de golfbaan is het hele jaar geopend. Afstand vanaf Utrecht 800 km.